Безконтактний брелок управління охороною Ajax Tag white (100pcs)
Ajax Tag — брелок для ідентифікації користувачів та управління охоронною системою Ajax. З його допомогою можна керувати режимами охорони об'єкта, не прибігаючи до облікових записів, паролів або додатків. Активуйте сумісну клавіатуру та піднесіть до неї брелок — система миттєво відреагує, знімаючи чи встановлюючи охорону.
Особливості роботи брелока управління охороною Ajax Tag
Брелок Ajax Tag підтримується клавіатурами та , забезпечуючи просту та безпечну ідентифікацію користувачів.
Для кожного брелока можна налаштувати окремі права доступу за допомогою додатку Ajax. Для ідентифікації використовується передова технологія DESFire®, яка дозволяє точно визначити кожного користувача за брелоком, що дає впевненість у безпеці системи.
Вага
7 г
Вага брутто
0.008 кг
додатково
прив'язка до 13 хабів
Колір
Білий
Метод роботи
DESFire
Робоча температура
–10°C - +40°C
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
32 x 45 x 6 мм
Розміри
45 × 32 × 6 мм
Сумісність
KeyPad Plus
Частотна характеристика
ISO 14443-А (13,56 МГц)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Высота | 26 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 171 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 82 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.008 кг |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
Информация для заказа
- Цена: 12 948 ₴
