Ajax StarteKit - стартовий комплект бездротової системи безпеки Ajax з хабом другого покоління Hub Plus, датчиком руху Ajax MotionProtect, універсальним датчиком відкриття вікна/двері Ajax DoorProtect і брелоком для управління охоронною системою Ajax Space Control. Система управляється дистанційно за допомогою м більних додатків на iOS і Android. У кілька кліків можна налаштувати датчики, активувати часткову охорону і перевірити стан кожного пристрою. Ajax легко підключається до пульту охорони. Запит на обслуговування можна відправити відразу з мобільного додатка - в списку є Поліція охорони України і більше 45 приватних охоронних компаній з усієї країни.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 160 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 160 мм |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Мощность | 3 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 080 ₴
