Комплектація
- Централь Ajax Hub 2 Plus
- Кріпильна панель SmartBracket
- Кабель живлення
- Кабель Ethernet
- Монтажний комплект
- SIM-карти (залежить від регіону продажів)
- Інструкція
Принцип роботи
Інтелектуальний центр мережі Ajax Hub 2 Plus управляє системою безпеки, гарантовано відправляючи фотопідтвердження тривог. При виникненні ситуації, що вимагає реагування, фото з датчика руху MotionCam будуть моментально передані в додаток на смартфоні. Ajax Hub 2 Plus передає дані через один з трьох каналів зв'язку: Wi-Fi, Ethernet або дві SIM-карти з підтримкою швидкісних мереж LTE. Канали працюють паралельно, підміняючи одне одного в екстрених ситуаціях в лічені секунди. Протоколи передачі і стиснення даних гарантують моментальну доставку фотопідтвердження навіть при слабкому інтернет-з'єднанні, наприклад якщо швидкість підключення буде всього 0,5 кбіт / c.
Фотоверіфікаціі тривоги за 9 секунд:
1.Фіксація руху
2.Підняття тривоги
3.Фотозвіт обстановки
Камери активуються лише при піднятті тривоги. При виявленні перешкод, хаб автоматично змінює частоти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Высота | 36 мм |
| Длина | 163 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 163 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Управление | Локальное/Сетевое |
Информация для заказа
- Цена: 10 340 ₴
