Для реконструйованих і споруджуваних житлових будинків
Максимальна температура подачі 62 ° С
Вбудований погодозалежний регулятор опалення та гарячого водопостачання
Каскадне підключення двох теплових насосів для великих об'єктів
Тиха робота завдяки багатошаровій шумоізоляції
Високий коефіцієнт перетворення (COP) завдяки сучасному долговечному скролл-компресора
Сумісність з системою дистанційної діагностики та управління vrnetDIALOG
Швидкість монтажу завдяки концепції LiftMounting
Принцип управління Vaillant "поверни і натисни"
Оснащення теплових насосів geoTHERM VWS 220/3 - VWS 460/3
Вбудований погодозалежний регулятор системи опалення та гарячого водопостачання з підрахунком і відображенням кількості отриманого тепла навколишнього середовища
Обмежувач пускового струму
Циркуляційний насос в контурі джерела тепла
Система Pro E
Датчики температури зовнішнього повітря, буферної ємності, яка подає магістралі і водонагрівача
Розширювальний посудину і запобіжний клапан для контуру джерела тепла в комплекті
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 450 мм |
| Мощность | 5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 386 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Максимальная температура окружающей среды | 62 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Тепловая мощность | 10 кВт |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 604 355 ₴
