Тип виконання
Моноблок
Режими роботи теплового насоса
Інверторний
Гарантія: 12 міс.
Вага: 340 кг
Розміри: 1200×1100×760 мм
Живлення: 400/50 В
Рівень шуму: 63 дБа
СOP: 2.9 - 4.4
Потужність (при B0, W55/ΔТ5): 6.8 кВт
Теплова потужність (В0,W35/ΔТ8): 27.3 кВт
Потужність (при B0, W55/ΔТ8):9.3 кВт
Максимальна температура на подачі в систему опалення: 62 °C
Теплова потужність (В0,W55/ΔТ5): 29.9 кВт
Наявність вбудованого циркуляційного насоса контуру опалення / охолодження: ні
Наявність вбудованого циркуляційного насоса контуру опалення/охолодження: ні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 760 мм |
| Мощность | 5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 340 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Максимальная температура окружающей среды | 62 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Тепловая мощность | 15 кВт |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 655 ₴
