Бренд:
Теплова потужність (кВт):
11.9
Коефіцієнт перетворення COP:
2.5
Максимальний пусковий струм (А):
21.3
Споживання електроенергії (кВт):
4.76
Рівень шуму (дБ):
58
Мінімальна/максимальна температура повітря в режимі опалення (град.):
-20
Мінімальна/максимальна температура повітря в режимі охолодження (град.):
15 / 46
Макс. Температура (град.):
62
Електроживлення:
220 V
Вага, кг):
191
Габарити (ВхШхГ):
1565x1100x450
Країна виробник:
Німеччина
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 450 мм |
| Мощность | 5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 191 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Максимальная температура окружающей среды | 62 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Тепловая мощность | 11.9 кВт |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 356 555 ₴
