Система пом'якшення води Organic U-13 Eco - побутовий водоочисник колонного типу, який нейтралізує солі жорсткості за допомогою американського пом'якшувального матеріалу Dowex. Принцип пом'якшення заснований на процесі іонного обміну, в результаті якого іони жорсткості води поглинаються іонообмінною смолою , а натомість вода отримує іони натрію, які ніяк не позначаються на її структурі. Міні-комп'ютер, яким обладнана дана модель, контролює витрату води та солі при регенерації пом'якшувального матеріалу та автоматизує процес самоочищення. Продуктивність фільтра досягає 4.9 м3/год . Об'єм пом'якшувального матеріалу Dowex: 62 літрів. Корпус фільтра вилитий із високоякісного пластику, який не сприйнятливий до корозій. Купити систему пом'якшення води Organic U-13 Eco означає забезпечити пом'якшеною водою квартиру з 2-3 санвузлами та середнім водоспоживанням. Завдяки регенерації іонообмінна смола Dowex служить до 7 років без заміни.
Производительность: 3,8-4,9 м3/час
Режим работы: автоматический
Объем фильтрующего материала: 62 л
Рабочее давление: 3-8 бар
Расход воды для промывки: 600 л
Расход таблетированной соли на 1 регенерацию: 12 кг
Фильтроцикл при исходной жесткости 7 мг-экв/л: 12,8 м3
Режим регенерации: по объему воды, по времени
Потребляемая мощность: 6 Вт
Параметры электроподключения: AC240V, 50Hz
Присоединительные размеры водопровода (вход/выход): 1"
Присоединительный размер сброса в канализацию: 3/4"
Габаритные размеры (ДхШхВ): 796х460х1641 мм
Производитель: Organic (Украина)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1641 мм |
| Глубина | 796 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 62 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 38 599 ₴
