Система пом'якшення Organic U-14 Classic призначена для очищення води від солей жорсткості. Керуючий клапан Organic Classic дозволяє вбудовувати фільтр в систему «розумний будинок», а низький рівень шуму при роботі — встановлювати його навіть у спальних приміщеннях.
М'яка вода — це повсякденний комфорт у побуті. Така вода не сушить і не подразнює шкіру, коли ви приймаєте душ або ванну. Вона не залишає накипу в чайнику, білих слідів на посуді і нальоту на сантехніці. М'яка вода безпечна для побутової техніки і дозволяє заощаджувати електроенергію.
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип фільтра
Якість води на вході
білий наліт
Ефективне очищення
Кількість користувачів
6 і більше
Кількість санвузлів
6 і більше шт
Продуктивність фільтру
4.4 м³/год, 5.5 м³/год
Ресурс до регенерації
8.6 м³
Тривалість регенерації
80 хв., 110 хв.
Витрата солі на одну регенерацію
8 кг
Витрата води на одну регенерацію
0.5 м³
Фільтруючий матеріал
Bayer Lewatit, іонообмінна смола
Обсяг фільтруючого матеріалу
100 л
Спосіб промивання
автоматична
Спосіб регенерації
Мінімальний робочий тиск
2 бар
Максимальний робочий тиск
6 бар
Електроживлення
230 В
Споживана потужність
30 Вт
Діаметр підключення вхід
1 "
Розмір балону
14x65 "
Керуючий клапан
Organic Classic
Комплектація
колона - 1шт., бак для солі - 1шт., сіль - 1уп., контролер - 1шт., фільтруючий матеріал - 1уп.
Підходить
для квартири, для котеджу
Призначення
для водопроводу,
Допустимі показники якості вихідної води
Мінімальна температура води
5 °C
Максимальна температура води
30 °C
Необхідний рівень попереднього очищення води
100 мкм
Фізичні характеристики
Ширина
823 мм
Висота
1917 мм
Глибина
460 мм
Вага
100 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 100 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1917 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 823 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 100 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 62 900 ₴
