Універсальна Organic K-13 Eco покликана очистити воду загального призначення від основних забруднюючих речовин, таких як солі жорсткості, амоній, залізо, органічні сполуки. Цей фільтр простий і зручний у використанні: невеликі габарити і зручна автоматизована система управління є його відмінними перевагами. Але головне — фільтруючий матеріал Multisorb, діапазон чистячих властивостей якого дозволяє обійтися одним фільтром там, де зазвичай потрібно кілька великих і незручних очисних систем. Organic K-13 фільтрує воду не тільки ефективно, але і досить швидко: продуктивність досягає 2.5 м3 на годину.
Купити універсальну систему очищення води Organic K-13 Eco означає придбати ефективний фільтр, який доставляє максимум користі і вимагає мінімум зусиль.
Бренд:
Висота підключення:
1450 мм
Витрата води на одну регенерацію:
0,47 - 0.56 м куб
Витрата солі на одну регенерацію:
8 - 10 кг
Габарити:
336 x 1600 х 336 мм
Гарантія:
18 місяців (поширюється на механічну частину, не поширюється на сорбент, завантаження)
Діаметр підключення:
1 дюйм
Електроживлення:
220 В / 50 Гц
Країна виробник товару:
Україна
Країна реєстрації бренду:
Україна
Об*єм завантаження:
62 літрів
Особливі відзнаки:
режим екстреної регенерації
Період споживання води:
періодичний
Продуктивність чистої води:
до 2,6 м куб / год
Робоча температура:
від 4 до 30 ° C
Робочий тиск:
від 1,5 до 6 атм
Спосіб регенерації:
промивка сольовим розчином
Температура води:
холодна вода
Термін фільтруючого матеріалу:
до 10 років
Тип з*єднань:
зовнішні різьбові
Тип системи:
колона
Тонкість очищення:
100 мкм
Тривалість регенерації:
від 80 до 120 хв
Фільтруюче завантаження:
Multisorb
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 336 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1600 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина | 336 мм |
| Использование | Для холодной воды |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 62 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 50 799 ₴
