Система комплексного очищення FK-1035 Cab - це рішення цілого ряду проблем забрудненої води для невеликого водоспоживання. Призначена для сім'ї з двох чоловік і квартири або будинку з одним санвузлом. Це саме той варіант, коли підземне джерело неглибокий, присутні перевищення більше ніж за двома показниками, але не значні. FK-1035 Cab видаляє з води залізо, солі жорсткості, марганець, органічні сполуки і амоній. Очищення води відбувається за рахунок адсорбційних і іонообмінних властивостей компонентів фільтруючого завантаження Organic Multisorb. Вони мають різний механізм дії, гранулометричний склад, щільність і перемішані в певній кількості для найбільш ефективного видалення забруднень. Відновлення робочих властивостей фільтруючого матеріалу, або регенерація, відбувається в зручний для користувача час розчином таблетованої солі, яку потрібно періодично засипати в бак. Система укомплектована з деталей, аналогів відомих брендів, що дозволяє їй працювати ні трохи не гірше, але при цьому мати доступну ціну. FK-1035 Cab складається з: - клапан управління Clack WS1 CI з блоком живлення; - корпус фільтра 1035 з сольовим баком, виконаний у вигляді "кабінету"; - фільтруюча завантаження Organic Multisorb. Системи кабінетного типу дуже зручні для приміщень не великої площі. Стають в будь-який зручний кут і не спотворюють дизайн вашої ванної кімнати.
Об'єм фільтрувального матеріалу, л
25
Габарити (ДхШхВ), см
500х320х1140
Мінімальний тиск води, атм
2.0
Витрата солі на одну регенерацію
1
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1140 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 25 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 37 299 ₴
