Organic K-1035 Eco є фільтром комплексної очистки, який виконує структурування води, внаслідок чого вода краще засвоюється організмом, не залишає накипу і осад на обладнанні, краще піниться.
Процес очищення фільтром Organic K-1035 Eco досить простий: вода проходить через сорбент, очищається і умягчается, а забруднення накопичуються на фільтруючій завантаження. Для відновлення робочих властивостей фільтруючого матеріалу здійснюється регенерація. В процесі очищення фільтра вода проходить зворотним потоком крізь сорбент і змиває всі накопичені забруднення в каналізацію.
Organic K-1035 Eco рекомендується встановлювати в місцях з невисокою вологістю, незатопляемых чи не підданий впливу навколишнього середовища. Обслуговування фільтра не вимагає додаткових знань і навичок.
Витрата солі на регенерацію, г/л фільтрувального матеріалудо 150
Підключення, дюйми1
Продуктивність робоча/максимальна, м³/год1,1/1,4
Робочий тиск, бар2–6
Об'єм фільтрувального матеріалу, л25
Електроживлення230 В, 50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 670 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина | 500 мм |
| Использование | Для холодной воды |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 25 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 31 400 ₴
