Система пом'якшення води Organic U-817 Cab Classic
Призначена для пом'якшення води з міського водопроводу або зі свердловини, знижує вміст солей жорсткості – кальцію та магнію. Налаштування підходить для побутового використання. Використовується для захисту від передчасного виходу з ладу водогрійного та сантехнічного обладнання, а також для значного покращення споживчих властивостей води (пиття, приготування їжі тощо). Пом'якшувачі для води типу Classic мають гарантію на систему 36 місяців, а тип Premium - 48 місяців, плюс клапан модельного ряду Classic не має таких широких функцій як клапан типу Premium. Клапани Classic не мають колірного індикатора несправності на відміну від клапанів моделі Premium, де цей індикатор є.
Переваги
Висока ефективність очищення та пом'якшення води.
Компактність системи дозволяє встановлювати її в невеликому приміщенні.
Надійність та довговічність обладнання, всі комплектуючі виготовлені з високоякісних матеріалів.
Які особливості моделі?
Фільтруючий матеріал катіонообмінна смола Lewatit S 1567 (Німеччина) - високоякісний монодисперсний сильнокислотний катіоніт підвищеної ємності, який перевершує стандартний катіоніт за всіма параметрами.
Пристрій та робота фільтра
Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води, ефективно очищує та пом'якшує воду та самостійно контролює всі процеси своєї роботи. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить у корпус фільтра, заповнений фільтруючим матеріалом Lewatit S 1567, де відбувається пом'якшення води методом іонного обміну. Іони кальцію та магнію обмінюються на еквівалентне число іонів натрію, внаслідок чого знижується жорсткість без значної зміни загального вмісту солі води. Очищена та пом'якшена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.
Регенерація
Для відновлення робочих властивостей системи, необхідна періодична регенерація сольовим розчином NaCl і промивання водою у зручний для користувача час.
Керуюча автоматика
Автоматичний клапан управління, завдяки якому відбувається управління процесами фільтрації та регенерації системи за обсягом очищеної води, що дозволяє значно економити на таблетованій солі та суттєво продовжує термін служби фільтруючого матеріалу. Електронний клапан має російськомовний інтерфейс, на дисплеї клапана виводиться вся актуальна інформація, зокрема адреси найближчих пунктів сервісу. Вбудований комп'ютер аналізує кількість споживаної води та оптимізує роботу системи. Унікальна конструкція керуючого клапана та його електронної частини дозволяє довільно вибирати послідовність та кількість (до дев'яти) стадій регенерації та їх тривалість.
Бренд:
Organic
Країна реєстрації бренду:
США
Обсяг матеріалу:
8 л
Продуктивність, м3 / год:
1,1
Сфера застосування:
для очищення води
Фізичні характеристики: розмір, об'єм, вага
Висота:
670 мм
Ширина:
320
Глибина:
500
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 670 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 8 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 31 490 ₴
