Система пом'якшення Organic U-12 Classic призначена для очищення води від солей жорсткості.
Керуючий клапан Organic Classic дозволяє вбудовувати фільтр у систему «розумний дім», а низький рівень шуму під час роботи — встановлювати його навіть біля спальних приміщень.
М'яка вода — це повсякденний комфорт у побуті. Така вода не сушить та не подразнює шкіру, коли ви приймаєте душ або ванну.
Вона не залишає накипу у чайнику, білих слідів на посуді та нальоту на сантехніці.
М'яка вода безпечна для побутової техніки та дозволяє економити електроенергію.
У процесі очищення вода проходить крізь шар фільтрувального матеріалу — іонообмінної смоли, яка поглинає іони кальцію та магнію (солі жорсткості).
Для видалення накопичених домішок фільтр переходить у режим регенерації. Цей процес проходить автоматично — потрібно лише регулярно додавати сіль у бак.
Витрата солі на регенерацію, г/л фільтрувального матеріалудо 100
Підключення, дюйми1
Продуктивність робоча/максимальна, м³/год3,3/4,3
Робочий тиск, бар2–6
Об'єм фільтрувального матеріалу, л62
Електроживлення230 В, 50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Глубина | 309 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 62 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 46 999 ₴
