Пом'якшуючий фільтр Organic U-10 Classic - сучасний ефективний фільтр колонного типу з окремим баком для завантаження. Система ефективно бореться із солями жорсткості , тим самим роблячи воду більш м'якою, придатною для вживання та безпечною для побутової техніки. Термін служби фільтруючого завантаження становить близько семи років - періодична регенерація за допомогою сольового розчину відновлює очисні функції. У системі реалізовані сучасні розробки, які роблять її не лише ефективною, а й ощадливою. Зокрема, порівняно з аналогічними системами очищення, ця модель витрачає на 30% менше солі. Також передбачено додаткову, екстрену регенерацію, яка унеможливлює «проскоку» неочищеної води. Спеціальний автоматичний клапан керування, розроблений компанією Clack, зробив роботу фільтра повністю автоматизованою. Споживачу потрібно лише зрідка досипати сіль. Дисплей виводи всю актуальну інформацію, у тому числі адреси найближчих пунктів сервісу. Використовуючи систему Organic U-10 Classic, ви отримаєте максимально чисту, позбавлену солей жорсткості воду! Об'єм завантаження: 37л Продуктивність чистої води: до 2,6 м3 куб/год
Виробник Organic (Польща / Україна) Від чого очищає солі жорсткості Застосування побутові Країна-виробник україна, польща Назва та тип завантаження іонообмінна смола Обсяг завантаження фільтра 26 - 40 л Продуктивність фільтру 1 - 2 м³/год Розмір системи компактний Тип системи колонного типу Гарантія 5 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Глубина | 309 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 40 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 38 199 ₴
