Фільтр комплексного очищення Organic K-12 Classic призначений для очищення води складного складу – із залізом, марганцем, органікою та високою жорсткістю. Керівний клапан Organic Classic дозволяє вбудовувати фільтр у систему «Розумний дім», а низький рівень шуму під час роботи – встановлювати його навіть у спальних приміщеннях. М'яка та прозора вода – це повсякденний комфорт у побуті. Така вода не сушить і не дратує шкіру, коли ви приймаєте душ або ванну. Чиста вода без домішок заліза не залишає накипу в чайнику, слідів на посуді та іржавого нальоту на сантехніці. Вона безпечна для побутової техніки та дозволяє економити електроенергію. У процесі очищення вода проходить через шар матеріалу Organic® MULTISORB. Organic® MULTISORB – універсальний матеріал для очищення води, що поєднує переваги сучасних технологій. Він дозволяє одночасно пом'якшувати воду, видаляти залізо, марганець, амоній та органіку. Для видалення домішок, що накопичилися, фільтр переходить в режим регенерації. Цей процес проходить автоматично – потрібно лише регулярно додавати сіль у бак. Переваги товару економія електроенергії, солі та води на регенерацію російськомовне меню та сповіщення про необхідність сервісу безшумна робота, інтеграція в систему «розумний дім» гарантія на систему 5 років
Витрата солі на регенерацію, г/л фільтрувального матеріалудо 100
Підключення, дюйми1
Продуктивність робоча/максимальна, м³/год1,8/2,1
Робочий тиск, бар2–6
Об'єм фільтрувального матеріалу, л50
Електроживлення230 В, 50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Глубина | 309 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 50 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 39 890 ₴
