Organic K-10 Eco Фільтр комплексного очищення — якісна модель, ефективно очищає воду підвищеної окисляемости.
В даній системі використовується унікальна завантаження українського виробництва MultiSorb — її обсяг становить 37 літрів. Завантаження здатна до регенерації, а тому її термін служби коливається від п'яти до семи років. Основне завдання фільтра — боротися з солями жорсткості, зайвим вмістом заліза і марганцю. Як показує практика — система ефективно виконує покладену на неї роль, в результаті чого вода пройшла очищення не тільки краще піниться, але і не залишає накипу на нагрівальних елементах побутової техніки. Передбачено і видалення механічних домішок розміром більше ста мікрон.
Представлена система вражає якістю збірки і надійністю всіх вузлів, що служить гарантованим захистом від протікань. Продуктивність моделі становить 1,2 кубометрів води щогодини. встановлюються на водопровідну магістраль при вході комунікацій в будинок / квартиру.
Бренд:
Витрата води на одну регенерацію:
0,3 м куб
Витрата солі на одну регенерацію:
4,5 - 6 кг
Габарити:
258 x 1570 х 258 мм
Габарити бака:
330 х 890 х 330 мм
Гарантія:
18 місяців (поширюється на механічну частину, не поширюється на сорбент, завантаження)
Діаметр підключення:
1 дюйм
Електроживлення:
220 В / 50 Гц
Країна виробник товару:
Україна
Країна реєстрації бренду:
Україна
Об*єм завантаження:
37 літрів
Особливі відзнаки:
функція екстреної регенерації
Період споживання води:
періодичний
Продуктивність чистої води:
до 1,9 м куб / год
Робоча температура:
від 4 до 30 ° C
Робочий тиск:
від 1,5 до 6 атм
Спосіб регенерації:
промивка сольовим розчином
Температура води:
холодна вода
Термін фільтруючого матеріалу:
до 7 років
Тип з*єднань:
зовнішні різьбові
Тип системи:
колона
Тонкість очищення:
100 мкм
Тривалість регенерації:
від 80 до 120 хв
Фільтруюче завантаження:
Multisorb
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Organic |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1500 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина | 660 мм |
| Использование | Для холодной воды |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 37 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 29 099 ₴
