Параметр
Значення
Тип фільтра
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
2,5/3,0
Об'єм фільтрувального матеріалу, л
75
Ресурс, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
10,5
Витрата солі на регенерацію, кг
7,5…12,0
Витрата води на регенерацію (об'єм стоків), м3
0,75
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в робочому режимі, бар
0,5...1,0
Робочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
230 В, 50 Гц
Енергоспоживання, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводу
1"
Вага, кг
100
Габаритні розміри фільтра, (В х Ш х Г), см
190 х 50 х 85
Проблема
Залізо, манган, , амоній, кольоровість
Застосування
,
Фільтрувальний матеріал
Тип корпусу
Вимоги до води, яка подається на фільтр
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
15,0
Вміст мангану, мг/л
3,0
Перманганатна окиснюваність, мг О2/л
8,0
Амоній, мг/л
4,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вхідної води, °С
+4…+30
Комплектація фільтра
Корпус фільтра
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 CE (США)
Бак з сольовою системою для регенерування
Фільтрувальний матеріал Ecomix A (Ecosoft, Україна)
Брендований ізотермічний чохол
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 кг |
| Высота | 1900 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина | 850 мм |
| Использование | Для холодной воды |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 75 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 69 200 ₴
