Тип фільтра
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
1,8/2,2
Об'єм фільтрувального матеріалу, л
50
Ресурс, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
7,0
Витрата солі на регенерацію, кг
5…8
Витрата води на регенерацію (об'єм стоків), м3
0,50
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в робочому режимі, бар
0,5...1,0
Робочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
230 В, 50 Гц
Енергоспоживання, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводу
1"
Вага, кг
75
Габаритні розміри фільтра, (В х Ш х Г), см
155 х 75 х 45
Проблема
Залізо, манган, , амоній, кольоровість
Застосування
, ,
Фільтрувальний матеріал
Тип корпусу
Вимоги до води, яка подається на фільтр
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
15,0
Вміст мангану, мг/л
3,0
Перманганатна окиснюваність, мг О2/л
20,0
Амоній, мг/л
4,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вхідної води, °С
+4…+30
Комплектація фільтра
Корпус фільтра
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 CE (США)
Бак з сольовою системою для регенерування
Фільтрувальний матеріал Ecomix C (Ecosoft, Україна)
Брендований ізотермічний чохол
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 75 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1550 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 50 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 49 599 ₴
