Ecosoft FU1252CI - система для очищення води від солей жорсткості (кальцію та магнію). Використання пом'якшувача води дозволить позбутися слідів іржі та накипу на побутовій техніці та сантехніці, знизить подразнення шкіри та зменшить сухість волосся.
Колонний фільтр пом'якшення Екософт очищає воду з підземних джерел або міського водопроводу. Може встановлюватися в будинку (з 3 санвузлами та проживанням до 5 осіб), офісі, адміністративних будівлях та інших місцях, де потрібна чиста вода. Можливе використання в комерційних цілях (кафе, ресторан тощо), але важливо враховувати продуктивність фільтра, яка в даній моделі становить до 3,6 м3/год.
Важливо: системи даного типу підбираються на основі результатів аналізу! Додатково бажано встановити 2 фільтруючі колби (перед і після системи).
Переваги фільтра:
Мінімальна участь користувача в обслуговуванні фільтра - лише періодичне засипання солі в бак
5 років ефективної роботи фільтруючого матеріалу (за умови правильного використання)
У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї
Економна витрата солі
Автоматична та безшумна робота
Керуючий клапан виготовлений в США
Економія електроенергії до 30%
Економія прального порошку та миючих засобів до 50%
Здорове волосся та шкіра
Захист побутової техніки
Блискучі сантехнічні прилади та посуд
Комплектація:
Балон 12х52
Керуючий клапан Clack WS1 СI
Фільтруюча засипка ECOLITE 50 л
Сольовий бак
Вимоги щодо якості фільтруючої води:
Жорсткість: 15 мг-екв/л
Залізо: 0,2 мг/л
Марганець: 0,05 мг/л
Перманганатна окислюваність: 5 мг О2/л
Необхідний рівень очищення від механічних домішок: 100 мкм
Технічні характеристики:
Продуктивність: 2,9-3,6 м3/год
Робочий тиск: 2-6 бар
Перепад тиску в робочому режимі: 0,5-1,0 бар
Робоча температура води: 4-30 град
Підключення: 1 дюйм
Ресурс (при жорсткості 5 мг-екв/л): 12,4 м3
Витрата солі на регенерацію: 6,2-7,5 кг
Витрата води на регенерацію (об'єм стоків): 0,62 м3
Тривалість регенерації: 80-110 хв
Електроживлення: 230 В, 50 Гц
Енергоспоживання: 30 Вт
Розмір (ВхШхГ): 160 х 75 х 45 см
Вага: 80 кг
Кількість санвузлів
Спосіб регенерації
Тип корпусу
Кількість мешканців
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 80 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 26 199 ₴
