Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
2,0/2,5
Об'єм фільтруючого матеріалу в одному фільтрі, л
37
Ресурс одного фільтра системи, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
5,2
Витрата солі на регенерацію одного фільтра системи, кг
3,7…5,9
Витрата води на регенерацію (об'єм стічних вод), м3
0,37
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в рабочому режимі, бар
0,5…1,0
Рабочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
220 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводів
1”
Вага нетто, кг
130
Габаритні розміри фільтра (ШхГхВ), см
130 х 45 х 160
Тип фільтра
Проблема
, накип, вапняковий наліт
Застосування
, , комерційне застосування
Фільтрувальний матеріал
Тип корпусу
Вимоги до вихідної води
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
0,2
Вміст мангану, мг/л
0,05
Перманганатна окиснюваність, мгО2/л
5,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вихідної води, 0С
+4…+30
Комплектація фільтру
Корпус фільтру
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 СЕ (США)
Бак з сольовою системою для регенерації
Іонообмінна смола Dowex (Dow Chemical, США)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 130 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 37 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 38 900 ₴
