Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
0,8...1,0
Об'єм фільтруючого матеріалу в одному фільтрі, л
25
Ресурс одного фільтра системи, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
3,5
Витрата солі на регенерацію одного фільтра системи, кг
2,5…4,0
Витрата води на регенерацію одного фільтра (об'єм стічних вод), м3
0,25
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в рабочому режимі, бар
0,5…1,0
Рабочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
230 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводів
1”
Вага нетто, кг
90
Габаритні розміри фільтра (ШхГхВ), см
120 х 45 х 133
Вимоги до вихідної води
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
15,0
Вміст мангану, мг/л
3,0
Перманганатна окиснюваність, мгО2/л
20,0
Амоній, мг/л
4,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вихідної води, 0С
+4…+30
Комплектація фільтру
Корпус фільтру
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1TWIN СЕ (США)
Бак з сольовою системою для регенерації
Унікальний фільтруючий матеріал Ecomix® (Ecosoft, Україна)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 90 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1330 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 25 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 44 399 ₴
