Основними функціями фільтру Ecosoft FU1665CI є очистка від шкідливих домішок та пом’якшення води. Особливістю даної моделі є те, що вона працює автоматично та самостійно контролює всі стадії роботи. Коли потужність фільтрувального матеріалу зменшується і використання води мінімальне, то система автоматично переходить на стадію регенерації. Пом’якшувач запам’ятовує кількість спожитої води в конкретний період доби та пристосовується до цього таким чином, щоб при максимальному використанні вона не закінчувалась.
Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води, очищає воду та самостійно контролює всі процеси своєї роботи. Після механічної очистки, вода поступає в корпус системи, де знаходиться іонообмінна смола. Головна функція смоли – затримувати солі твердості, аби очищена вода потрапила до користувача через центральну трубу.
Після певного проміжку роботи фільтра, коли смола повторно насичується іонами твердості, відбувається автоматична регенерація – це відновлення властивостей фільтруючого матеріалу, що відбувається в чотири етапи:
промивка фільтру зворотним потоком води, що розпушує та вимиває з фільтруючого матеріалу механічні домішки;
подача розчину солі з бака в корпус фільтра, що проходить через смолу та вимиває з неї солі твердості;
після регенерації фільтруючого матеріалу відбувається його промивка прямим потоком води, щоб змити надлишок сольового розчину;
заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованої солі та приготування розчину для наступного відновлення системи.
Після завершення всіх стадій регенерації фільтр знову готовий до виконання своїх основних функцій.
Продуктивність, м.куб/год
5.2 - 6.2
Об'єм фільтрувального матеріалу, л
75
Тип корпусу
Габарити (ДхШхВ), см
45 х 80 х 160 см
Фільтрувальний матеріал
ECOLITE
Призначення
Для приватного будинку
Комплектація
Міцний корпус фільтра Унікальний керуючий клапан американського виробництва Clack WS1 СI (США) Бак з солевою системою для відновлення та покращення роботи фільтру Очисний матеріал ECOLITE
Діаметр з'єднання
1″
Витрата води на одну регенерацію
1,0 м3
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
12 місяців
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1900 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 100 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 37 999 ₴
