Фільтр Ecosoft FP 1465 CT призначений для ефективного видалення механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина).
Особливості моделі
В фільтрі Ecosoft FP 1465 CT використовується високоякісний сорбційний матеріал Filter-Ag® (Clack Corporation, США).
Фільтр також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом'якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.
Продуктивність фільтру Ecosoft FP 1465 CT складає до 1,2 м3 за годину, що дозволяє забезпечити чистою прозорою водою будинок, в якому проживає до 5 осіб. Установка підходить для очищення артезіанської та водопровідної води.
Після очищення її можна використовувати безпосередньо для пральних та посудомийних машин, ручного прання, домашнього прибирання та водних процедур.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 70 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 27 699 ₴
