Фільтр Ecosoft FPA 1465 CT створений для ефективного очищення води та знешкодження в її складі органічних і хлорорганічних речовин, а також запаху хлору.
Переваги фільтру:
Повністю усуває запах хлору і жовтуватий відтінок води
У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї
Мінімальна витрата солі та електроенергії
Фільтр повністю автоматизований, безшумний
Ресурс – до 1,5 років без заміни (за умов правильної експлуатації)
Мала кількість стоків
Сертифікований продукт американського виробництва
Гарантія на товар – 12 місяців
Очищена вода покращить смак приготованих страв, не буде пересушувати шкіру, а волосся після миття стане більш шовковим та м’яким.
Продуктивність, м.куб/год
1.2
Тип корпусу
Габарити (ДхШхВ), см
186 х 37 см
Призначення
Для кафе/ресторанів
Для квартири
Для офісу
Для приватного будинку
Промислові
Фільтрувальний матеріал
Filtrasorb
Вага, кг
70 кг
Комплектація
Корпус фільтра з розподільчими пристроями Багатофункціональний керуючий клапан Активоване бітумінозне вугілля FILTRASORB® 300)
Діаметр з'єднання
1”
Витрата води на одну регенерацію
0,6...1,1 м3
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
12 місяців
Країна-виробник товару
Тривалість регенерації
15…30 хв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 1860 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 34 990 ₴
