Ідеальне рішення для великих ресторанів, шкіл, підприємств тощо. Завдяки технології зворотного осмосу фільтр здатний очищати воду від надмілких домішок (в тому числі і бактерій). Правильно очищена вода – це насичений смак страв та напоїв, а також захист ваших інвестицій в інше обладнання, яке контактує з водою.
Встановіть фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 3000 і отримайте:
150 літрів очищеної води за 1 годину;
насичений смак кави, чаю та страв, приготовлених на воді;
очищену воду на 99,8% від домішок (хлор, залізо, нітрати, органічні речовини) та вірусів;
відсутність накипу та нальоту на побутовій техніці (кавомашина, посудомийна машина), посуді;
прозорий лід;
компактний дизайн;
вбудовані манометри для вимірювання тиску, що є індикаторами для заміни картриджів.
Комплектація фільтра:
Фільтр очищення води RObust 3000;
комплект підключень;
ключі для обслуговування фільтра;
інструкція користувача.
Як відбувається процес фільтрації?
Попередня очистка. Механічний картридж затримує пісок, іржу, а картридж із гранульованого активованого вугілля очищає воду від хлору та його домішок.
Основний процес очищення води від шкідливих домішок відбувається у двох мембранах зворотного осмосу Ecosoft. Структура мембран дозволяє пропускати тільки молекули води, затримуючи всі забруднення, віруси та бактерії. Також мембрани дозволяють не тільки отримати воду високої якості, але і істотно збільшити продуктивність фільтраційної системи. Таким чином забезпечується подача очищеної води без використання накопичувального бака.
За приємний солодкуватий смак води відповідає фінальний етап очищення – картридж із кокосовим вугіллям.
Особливості використання:
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 3000 призначений для очищення тільки холодної води. На зовнішній панелі фільтра розташовані 2 манометри: перший вказує на вхідний тиск води після картриджів попереднього очищення, а другий – тиск після насосу в мембранному блоці.
Для зручної експлуатації фільтр має продуману панель підключень, що візуалізована піктограмами. Ви можете контролювати ефективність роботи фільтра та вчасно змінювати картриджі. Більш того, прогресивна автоматика забезпечує електричний захист насоса від сухого ходу.
Періодичність заміни картриджів.
1.Мембрана. Рекомендується змінювати мембрану кожні 70 000 літрів очищеної води, але не рідше, ніж раз на 1 рік.
Важливо:
якщо швидкість фільтрації води значно впала – необхідно встановити нову мембрану.
якщо ви зробили перерву від 2х тижнів у використанні фільтра – проведіть дезінфекцію за інструкцією в паспорті фільтра.
2. Картридж попереднього очищення. Змінювати картриджі варто кожні 15 000 літрів очищеної води, але не рідше, ніж раз на 3 місяці. У разі зниження тиску на менше, ніж 1 бар, варто змінити картридж. Не рекомендуємо баритися з заміною. Ці дії можуть призвести до пошкодження мембрани фільтра.
3. Картридж постфільтрації. Необхідно замінювати на нових кожні 15 000 літрів очищеної води, але не рідше, ніж раз на 3 місяці.
Кількість етапів фільтрації
Призначення
Продуктивність, л/добу
Додаткові характеристики
Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів 1/2”
Робочий тиск
2-5 барів
Комплектація
Фільтр очищення води RObust 3000; комплект підключень; ключі для обслуговування фільтра; інструкція користувача.
Вага
26 кг кг
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
12 місяців
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 445 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 43 600 ₴
