Фільтр Ecosoft FK 1252 CE очищає воду для побутових потреб. Фільтр одночасно пом'якшує воду, знижує вміст заліза, органічних домішок, амонію та мангану. Систему можна встановити в котеджі або використовувати для комерційного очищення води.
Особливості моделі
Фільтр комплексного очищення дозволяє суттєво економити на придбанні та обслуговуванні системи домашнього очищення води. Один фільтр Ecosoft FK 1252 CE може замінити декілька спеціалізованих систем очищення. До того ж, він працює автоматично, а його обслуговування полягає лише у вчасному засипанні таблетованої солі.
Основні переваги
Гарантовано позбавить жовтого відтінку води
Надійна та ефективна робота фільтрувального матеріалу протягом 5 років (за умови правильного користування)
Економна витрата солі на регенерацію
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
1,8/2,2
Об'єм фільтрувального матеріалу, л
50
Ресурс, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
7,0
Витрата солі на регенерацію, кг
5…8
Витрата води на регенерацію (об'єм стоків), м3
0,50
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в робочому режимі, бар
0,5...1,0
Робочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
230 В, 50 Гц
Енергоспоживання, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводу
1"
Вага, кг
75
Габаритні розміри фільтра, (В х Ш х Г), см
155 х 75 х 45
Проблема
Залізо, манган, , амоній, кольоровість
Застосування
, ,
Фільтрувальний матеріал
Тип корпусу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 14 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 485 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 7 л |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 54 490 ₴

