
Теплові насоси PACMAN4 нового покоління на фреоні R32 NIMBUS FLEX 80 S NET R32
356 990 ₴
- В наличии
- Код: 3301900
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Максимальна потужність
11.00 кВт
Джерело роботи
Повітря - вода
Тип обладнання
Комплект (спліт)
Призначення
Опалення та охолодження
Вбудований електричний ТЕН
2+2 кВт
Робота на опалення
Мин t -20 °C
Країна виробник
Італія
Ширина вн. блок
600 мм
Висота вн. блок
716 мм
Глибина вн. блок
358 мм
Вага вн. блок
40.00 кг
Ширина зовн. блок
1016 мм
Висота зовн. блок
1106 мм
Глибина зовн. блок
374 мм
Вага зовн. блок
83.00 кг
Коефіцієнт енергоефективності COP
max 4.80 (опалення)
Коефіцієнт енергоефективності EER
max 4.70 (охолодження)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 358 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 716 мм |
| Датчик ионизации | Да |
| Датчик перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -20 град. |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 11 кВт |
| Тип теплового насоса | Вода - воздух |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 356 990 ₴