Основні характеристики:
Ступінь захисту обладнання IPX4D.
Первинний монотермічний теплообмінник.
Пластинчастий теплообмінник для приготування ГВП.
Атмосферний газовий пальник з нержавіючої сталі з можливістю переходу на роботу зі скрапленим газом.
Мембранний розширювальний бак контуру опалення об'ємом 8 літрів.
Вбудований циркуляційний триступеневий насос контуру опалення з інтегрованим деаераторів.
Немає обмеження по мінімальній витраті котлової води.
Гідравлічний блок, що складається з триходового змішувального клапана з електропроводів, підривної клапана (3,0 бар), байпаса контуру опалення, крана заповнення/зливу системи.
Модульований газовий клапан.
Безступінчатий модульований вентилятор з датчиком контролю швидкості обертання.
Низький рівень шуму (до 36 дБ).
Стабільна робота при тиску газу 9 мбар.
Плата управління з захистом від падіння і стрибків напруги від 165 до 255 Ст.
Панель управління у складі:
кнопки харчування;
багатофункціонального РК-дисплея з індикацією температури, стану пальника, режимів роботи котла та кодів помилок;
кнопки «ОК» для підтвердження вибору, збереження значення;
кнопки повернення для виходу з сервісної функції або підменю без збереження;
кнопки «+» для увеличения значения выбранного параметра;
кнопки «-» для входа в режим выбора параметров или уменьшения значения выбранного параметра;
манометра.
Ступінь захисту обладнання IPX4D.
Первинний монотермічний теплообмінник.
Пластинчастий теплообмінник для приготування ГВП.
Атмосферний газовий пальник з нержавіючої сталі з можливістю переходу на роботу зі скрапленим газом.
Мембранний розширювальний бак контуру опалення об'ємом 8 літрів.
Вбудований циркуляційний триступеневий насос контуру опалення з інтегрованим деаераторів.
Немає обмеження по мінімальній витраті котлової води.
Гідравлічний блок, що складається з триходового змішувального клапана з електропроводів, підривної клапана (3,0 бар), байпаса контуру опалення, крана заповнення/зливу системи.
Модульований газовий клапан.
Безступінчатий модульований вентилятор з датчиком контролю швидкості обертання.
Низький рівень шуму (до 36 дБ).
Стабільна робота при тиску газу 9 мбар.
Плата управління з захистом від падіння і стрибків напруги від 165 до 255 Ст.
Панель управління у складі:
кнопки харчування;
багатофункціонального РК-дисплея з індикацією температури, стану пальника, режимів роботи котла та кодів помилок;
кнопки «ОК» для підтвердження вибору, збереження значення;
кнопки повернення для виходу з сервісної функції або підменю без збереження;
кнопки «+» для увеличения значения выбранного параметра;
кнопки «-» для входа в режим выбора параметров или уменьшения значения выбранного параметра;
манометра.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Турция |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 2.77 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 93 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 34 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 38 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Максимальное давление расширительного бака | 1 бар |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 10.7 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 64 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 137 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Дисплей | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 32 499 ₴
