BAXI ECO Four 240 Fi Настінний, газовий котел з двома теплообмінниками, латунний водяний блок. Газова система Безперервна електронна модуляція полум'я в режимах опалення і ГВП; Плавне електронне запалювання; Котли адаптовані до українських умов. Стійка робота при зниженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар; Розсікачі полум'я на пальнику виготовлені з нержавіючої сталі; Запатентована система регулювання подачі повітря (моделі з закритою камерою); Можливе перенастроювання для роботи на зрідженому газі. Гідравлічна система Турбінний датчик протоку гарячої води (витратомір); Первинний мідний теплообмінник, покритий спеціальним складом для додаткового захисту від корозії; Енергозберігаючий циркуляційний насос з автоматичним відводом повітря; Вторинний пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі; Латунний триходовий клапан з електричним сервоприводом; Манометр; Автоматичний байпас; Постциркуляція насоса; Фільтр на вході холодної води; Можливість підключення до сонячних колекторів. Система регулювання температури в котлі BAXI ECO Four 240 Fi Два діапазони регулювання температури в системі опалення: 30-85 ° С і 30-45 ° С (режим «теплі підлоги»); Вбудована погодозалежна автоматика (можливість підключення датчика вуличної температури); Регулювання та автоматична підтримка заданої температури в контурах опалення та ГВП; Цифрова індикація температури; Можливість підключення кімнатного термостата і програмованого таймера. Пристрій контролю та безпеки Рідкокристалічний дисплей з кнопковим управлінням; Електронна система самодіагностики; Можливість виведення сигналу про блокування котла на пульт диспетчера; Іонізації; Система захисту від блокування насоса (включається автоматично кожні 24 год); Система захисту від блокування триходового клапана (включається автоматично кожні 24 год); Захисний термостат від перегріву теплоносія в первинному теплообміннику; Датчик тяги для контролю за безпечним видаленням продуктів згоряння (термостат); Прессостат в системі опалення - спрацьовує при нестачі тиску теплоносія; Запобіжний клапан в контурі опалення (3 атм.); Система захисту від замерзання в контурах опалення та ГВП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAXI |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 2.72 куб. м/час |
| Коэффициент полезного действия | 91.2 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Медь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Белый |
| Вес | 29 кг |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 76 град. |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Производительность горячей воды | 13.7 л/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 8 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX5D |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное давление расширительного бака | 0.8 |
Информация для заказа
- Цена: 28 690 ₴
