
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 40CS/1-5 (N-INT2)
114 000 ₴
- В наявності
- Код: 0010043969
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Газовий настінний конденсаційний опалювальний аппарат
Істотно збільшують ефектівность згоряння газу. Система IoniDetect постійно підлаштовує котел під конкретну якість газу, регулюючи співвідношення газ – повітря
Модуляція від 12%
Система LIN bus дозволяє отримати доступ до більшої кількості даних для кращого налаштування та діагностики котла
Система контролю опору системи опалення дозволяє виключити використання байпасу, знизити гідравлічні шуми та оптимізувати роботу циркуляційного насосу незалежно від кількості відкритих радіаторів
Система автоматичного підживлення та контролю тиску
Функція асистенту з налаштвань та повноформатний текстовий дисплей дозволяють швидко і легко налаштувати котел при першому пуску
Низький рівень шуму
Легке підключення модуля дистанційного керування під котлом для діагностики та керування котлом через інтернет
Можливість часових та температурних налаштуваннь безпосередньо на котлі
Можливість погодозалежного керування з та без автоматичного регулятора
Функція контролю витрати енергії та газу на котлі
Функції aquaPOWER plus, гарячий старт та «намилювання»
Для виготовлення максимально використовуються матеріали, що підлягають переробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 107 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 35 град. |
| Максимальна температура димових газів | 85 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.3 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 19.4 л/хв |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.3 бар |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 65 град. |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 124 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 000 ₴